Kancelaria Prawna Karolina Tomaszewska

ZADZWOŃ

ZNAJDŹ NAS

+48 504 330 145

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Radca prawny Karolina Tomaszewska świadczy od wielu lat usługi prawne na rzecz przedsiębiorców we wszelkich sprawach związanych z prowadzoną przez nich działalnością. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji w tym zakresie Kancelaria może zapewnić podmiotom gospodarczym profesjonalną pomoc zarówno w rozwiązywaniu bieżących problemów w funkcjonowaniu firm jak i reprezentację w przypadku sporów sądowych lub pozasądowych (mediacje).

Dodatkowo znajomość przez R. pr. Karolinę Tomaszewską języka niemieckiego oraz języka angielskiego pozwala na zapewnienie bezpośredniej obsługi prawnej również na rzecz podmiotów zagranicznych, bez konieczności angażowania tłumaczy.

Celem Kancelarii jest przy tym zapobieganie powstawaniu sytuacji niekorzystnych dla jej Klientów poprzez niezwłoczną reakcję na pojawiające się zagrożenia prawne, właściwą komunikację oraz udzielanie wyjaśnień w rzetelny i zrozumiały sposób. Wierzymy w to, że taki sposób współpracy znacznie zwiększa należytą ochronę interesów Klientów.

Kancelaria świadczy pomoc prawną także na rzecz osób indywidualnych, w szczególności w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego (w tym w zakresie umów cywilnych, spraw dotyczących nieruchomości lub spraw spadkowych), prawa pracy, upadłości konsumenckiej jak również prawa bankowego (sprawy kredytów indeksowanych do CHF lub denominowanych w CHF).

W celu zapewnienia Klientom kompleksowej usługi i dokonania wnikliwej analizy sprawy Kancelaria współpracuje z doradcą podatkowym, biegłym rewidentem, kancelariami notarialnymi, biurem tłumaczy przysięgłych oraz innymi specjalistami, w zależności od aktualnych potrzeb Klientów.

Kancelaria zajmuje się także dochodzeniem wierzytelności, współpracując przy tym ściśle z biurem Komornika sądowego w celu zapewnienia Klientom możliwości jak najszybszego i pełnego odzyskania należności.

ul. 1 Maja 12/3,
75-800 Koszalin, Polska
+48 504 330 145
+48 943477216
kancelaria@ktomaszewska.pl

Designed by Aigel AB 2023